Komentáře

1 Vlasta Vlasta | E-mail | Web | 7. ledna 2018 v 13:23 | Reagovat

Odpovím na otázky sem, protože na článek se asi úplně necítím a zveřejnila bych ho zase třeba s odstupem několika měsíců.:D

1. Opilá jsem vlastně tolikrát nebyla, asi nikdy ne úplně. Jednou jsem vypila piňakoládu (asi se to tak nepíše :-D) a pak tancovala polku, ale nevím, z čeho se mi motala hlava víc. Pak jsem jednou pila, ale do toho měla asi dva litry vody, takže to nebylo poznat. :-)

2. Pamatuju si sen, když mi bylo deset let. Byla jsem na dětském táboře, vedoucí pracovnicí byla blogerka Labanda a já se snažila oslnit svého spolužáka Martina. :-D :-D

3. Já si asi ani nechci připadat bohatá. Dost peněz pro mě je, když můžeš nějakou částku utratit a nepřemýšlíš, že už si nebudeš moct koupit něco jiného, co nutně potřebuješ. :-)

4. Když přeje ostatním dobré věci. Když občas i něco dobrého udělá. :-)

5. Myslím, že každý se potýká s jiným druhem problémů. Já jsem vždycky říkala, že jsem introvert, a pravdou je, že jsem nejradši sama nebo v malém kolektivu mně blízkých lidí. :-)

6. Chtěla bych být chytrá. Jakože fakt super chytrá, mozek jako kalkulačka a knihovna v jednom. :-D

7. V lecčem. Uvědomila jsem si a zase trochu upevnila,co bych ráda dělala, co mě baví. Například. :-)

8. Pelíšky přece. :-)

9. Vánoce až do Tří králů by byly fajn, ale možná víc chybí třeba den lidských práv (10.12.). :-)

10. Je mi to celkem jedno, hlavně nechci umřít sama, opuštěná. :-)

2 Kaunaz J. Isa Kaunaz J. Isa | Web | 7. ledna 2018 v 23:37 | Reagovat

1. Nemám v plánu vystřízlivět.
2. Masožraví gumoví medvídci.
3. Abych mohl pořídit a náležitě ubytovat všechny knihy, po nichž toužím.
4. Úhel pohledu.
5. Záleží na tom, čeho se to týká. My introverti bychom to snad mohli mít podobně složité, jen se potýkáme s jinými obtížemi.
6. Pečlivost.
7. Ve stejných věcech jako předchozí roky.
8. Oblíbený.
9. Obávám se, že netuším.
10. Nezbývá nic jiného než nechat se překvapit.

3 Marie Veronika Marie Veronika | Web | 9. ledna 2018 v 21:04 | Reagovat

Jů, tak přece na ten můj dotazník došlo! :-) To jsem ráda. Díky moc za odpovědi - lásku k Pratchettovi naprosto chápu, taky jsem se do něj v poslední době pořádně zakousla.
Borůvkovek Mufin je každopádně fakt dobrá přezdívka :-D

4 smartly smartly | Web | 13. ledna 2018 v 20:35 | Reagovat

Áno, áno, áno! I am the most interesting person I know! Naprosto súhlasí! Ale napriek tomu, že som zo všetkých najmúdrejší (lebo nikto nevie toľko o veciach, čo ma zaujímajú, ako ja), najvtipnejší (lebo nikoho humor mi nepríde vtipnejší ako môj), najvnímavejší a najempatickejší (lebo nikto ma nedokáže pochopiť lepšie ako ja), stále tu čosi... chýba?! Ach, nerád to priznávam, ale zdá sa, že spoločnosť menom "Jeho Dokonalosť JA" mi proste nestačí. :-| :D

5 Iris Iris | Web | 14. února 2018 v 19:48 | Reagovat

Souhlasím s tebou, co se týče moderního umění. Já osobně třeba nemám ráda umění abstraktní, a myslím si, že plno lidí, co nadává na moderní umění, tím třeba taky myslí abstrakci, která se ovšem s moderním uměním překrývá jen maličko. Těžko říct. Možná jsem teď taky vypustila z úst něco děsně snobského.
Taky nerada lidi nominuji. Jednou jsem do podobného tagu nominovala jednu slečnu a ta mi napsala, že "ji to vůbec nepřekvapilo". Nevím proč, ale tahle věta mě hrozně naštvala. Zněla tak otráveně. A tak si říkám, že jsem asi jedna z mála, koho nominace těší. Dřív jsem si totiž myslela, že nominace potěší každého. Vyplňovat se to přece nakonec nemusí.
Mám takový komentovací večer, takže se ti pokusím stručně zodpovědět tvoje otázky sem. (Líbí se mi.)
1. Bylo to ošklivé, nečekala jsem, že mě opijí dvě deci růžového vína. Cítila jsem se paralyzovaně. A bylo mi 16.
2. Jednou se mi zdálo o vánici tak silné, že se v ní dalo létat. Jenže to nebylo moc ideální, protože jsem se sice vznášela, ale nemohla se pohybovat. Ale pamatuji si to už dlouho, nejmíň deset let.
3. Dost, abych je mohla rozdávat.
4. Tolerance k druhým.
5. Všude se říká, že to mají extroverti snazší, ale já bych neřekla. Ve světě plném introvertů (kterých je opravdu podle mnohých studií více) to extroverti mají o něco málo těžší, řekla bych. Já jsem něco mezi, vážně, skoro úplně uprostřed, ale asi jsem o něco víc introvert než extrovert.
6. Chtěla bych umět se zneviditelnit. :D
7. Například jsem absolvovala ZUŠ. Nebo jsem začala chodit do oktávy. Rozloučila jsem se s matikou. Začala mi brutální sezóna spánkové paralýzy. Prodělala jsem neštovice. Samé odporné věci.
8. Půlnoc v Paříži. Je to super.
9. Já bych tu zavedla ten zvyk, kdy si lidi o půlnoci na Silvestra nacpou do pusy dvanáct kuliček hroznového vína. Nebo venezuelskou tradici spočívající v tom, že se na Vánoce jezdí do kostela na kolečkových bruslích.
10. Ještě pořád si myslím, že ještě než mi bude 30. Ale možná je to moc rouhačská myšlenka, jen -vždycky jsem s tím tak děsivě divně počítala. Hlavní je, aby mě to nebolelo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.