Rozhovor

26. května 2013 v 11:36 | Borůvka |  Myšlenkovník
Jak jste se mohli dočíst v menu, našla jsem asi sto let (přesněji dva roky, hm...) starý rozhovor. A, upřímně, moje odpovědi znějí dost stupidně... Moje o dva roky mladší já, just why? No, rozhodla jsem se na otázky odpovědět znovu. Jelikož zaměření mého blogu (i když jsem sídliště změnila mockrát) je pořád stejné, nemyslím si, že by to měl být problém. Třeba se na to zase za pár let podívám a budu se plácat do čela, co že jsem to byla za trotla.


Tvůj blog je poměrně různorodý, vzhledem k dnešní době mě zaujala i básnická tvorba. Dělá ti problém vymyslet básničku, nebo ti to jde samo?
No, um. Řekněme, že to vždycky jde tak nějak samo, nicméně to podle toho taky vypadá. Většinou jsem vždycky hned zveřejňovala, a po nějaké době zase mazala. Nepřijdu si nijak zvlášť talentovaná, vlastně jediné, co se mi vážně líbí, je Dáma nebo Proč mi nechutná hořčice?, a ta hlavně/jenom díky tomu, že mi získala třetí místo v literární soutěži.

Všimla jsem si, že i fotíš. Čím vlastně fotíš a máš nějaký fotoaparát snů?
Áno. Fotím a v poslední době mě to baví čím dál víc, zvlášť focení přírody. Nyní fotím Canonem EOS 450D, který je ale tak napůl mamky (:D), takže bych si přála... nějaký podobného typu, ale svůj vlastní. Na blogu jsou k nalezení i fotky FinePixem S5700.

Čím bys chtěla být? Jsi líná pro to něco udělat, nebo si jdeš za svým snem?
Tímhle jsem si byla vždycky jistá. Už od asi čtvrté třídy jsem chtěla být spisovatelka, nijak jsem od toho neopustila a pořád bych se jí chtěla stát, nicméně bych kromě toho chtěla být i učitelkou. Pravděpodobně naší mateřštiny, dále angličtiny a dějepisu. Musím přiznat, že jsem lenora líná, a něco dělám jen nárazově.

Kdyby ti někdo dal na jeden den milion korun, co bys udělala?
Vzhledem k tomu, že by to bylo jen na jeden den... asi bych emigrovala do Mexika, nechala si narůst plnovous a přejmenovala se na Diega. A až tam bych ho roztočila, kdo by chtěl platit pomejdanové reparace?

Co považuješ za svou nejhorší vlastnost? Myslíš, že se jí někdy zbavíš?
Myslím, že moje nejhorší vlastnost je přibarvování. Většinou těch věcí, které se mi staly a já to udělám tak nějak automaticky, i když toho pak lituju. Ale stejně to podložím dalším přibarvením, aby to první mělo podklady... Nevím, jestli se toho někdy zbavím, ale doufám v to.

Aktuálním tématem týdne bylo "Kouření", což je poměrně ožehavé téma. Jak se k němu vlastně stavíš? Zakázala bys ho, nebo kuřáky chápeš?
No, jak jsem psala, v rodině kouří všichni, nicméně já tu potřebu nikdy necítila a doufám, že ani nepřijde. Nevoní to, žere to peníze... prostě to není k ničemu. Ale pokud to někoho baví, prosím.

Co je tvým největším snem, kdyby sis mohla přát opravdu cokoliv?
Snů mám strašně moc, ale kdybych měla říct ten největší... hm. Pravděpodobně bych se chtěla stát hobitem. ^^

Snad všichni máme v rodině někoho, koho bychom nejradši vyměnili. Je někdo takový, koho bys i ty nejraději "vyhodila z kola ven"?
Moje nejaktuálnější složení nejbližší rodiny jsem já, mamka a sestra, přičemž sestra je démon, který se mi všemožně snaží znepříjemnit žití a nejlépe mě otravovat ještě po životě, takže říkám ji.

Co tě vlastně vedlo k založení blogu? Myslíš, že u tohoto blogu zůstaneš, nebo ještě přijde nějaký nástupce?
K založení mého úplně prvního blogu mě dovedla mamka, tam jsem ale dávala jen obrázky a tak, ani nevím, jestli ho vůbec někdy někdo viděl. Můj první blog s vlastní tvorbou vznikl na hranici mezi jedenáctým a dvanáctým rokem, takže tam nebylo nic moc kvalitního (jako by to teď bylo jinak...), po něm přišla ještě lavina dalších blogů, z nichž už většina neexistuje a teď otravuje vzduch někde v blogovém nebi. Tenhle blog mi vydržel nejdéle a nehodlám ho v nejbližší době opouštět, i když všechno nevyšlo tak, jak jsem původně chtěla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Strange Strange | Web | 26. května 2013 v 20:38 | Reagovat

Ta rubrika se jmenuje úplně stejně jako můj deník. :D

2 Jimmy Mindfucker Jimmy Mindfucker | Web | 28. května 2013 v 22:17 | Reagovat

Diego!!!!

Jsem Rodriguéz.

Placáček :*****

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama